Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

#1 2012-12-15 16:29:58

parma

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-11
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Aura

Kolory Aury

W odpowiednich warunkach można dostrzec wokół ludzi barwne światło, nazywane aurą (jest to niematerialna część nas, wydzielana przez nas energia). Czasem aura bywa złożona z wielokolorowych promieni, ułożonych w różne warstwy kolorystyczne. Po kolorze aury można rozpoznać stan psychiczny jej właściciela.
Poniżej wymienione kolory mają emocjonalne znaczenia. Otaczając się w wyobraźni danym kolorem (wizualizując go wokół siebie), można wywołać w sobie psychologiczny efekt opisany poniżej (między innymi w taki sposób można wykorzystać magię kolorów).
Zobaczyć ludzką aurę nie jest łatwo. Zdolność ta rozwija się wraz z innymi zdolnościami jasnowidzenia.
Uwaga - bywa, że ktoś błędnie uczy, by spojrzeć na człowieka a potem na białą powierzchnię: kolor, który wówczas zobaczymy będzie jedynie złudzeniem optycznym nie mającym nic wspólnego z aurą.


Kolory aury (także w ujęciu emocjonalnym):

Czerń - złośliwość; czerń nie istnieje jako aura, ta emocja może dodać ten odcień.
Ciemnoszary - depresja, myśli samobójcze; jeśli kogoś otacza szara aura, oznacza to, że osoba ta ma wkrótce umrzeć: jest w ostatnim etapie nieuleczalnej choroby lub zginie w wypadku samobójstwa, wypadku czy morderstwa
Jasnoszary - lęk
Brąz - materializm
Błotnoszary - egoizm
Czerwień - energia; całkowicie czerwona aura oznacza utratę zdrowia lub obecność choroby. Im jaskrawsze są odcienie czerwieni, tym większe jest prawdopodobieństwo poważnych problemów zdrowotnych.
Jasna czerwień - złość i siła
Brudna czerwień - zmysłowość i pasja
Matowa czerwień - egoistyczna miłość
Róż - nieegoistyczna, czysta miłość
Pomarańcz - duma; pomarańczowa aura oznacza nieład, jak również bardzo zmienny charakter.
Jasny pomarańcz - szlachetne oburzenie
Brudny pomarańcz - skłonność do irytacji
Żółty - intelekt; żółta aura oznacza swobodę wypowiadania się oraz pozytywne sposoby rozwiązywania problemów, z którymi boryka się dana osoba. Natomiast połączenie żółtego i czerwonego oznacza bałaganiarski i bardzo zmienny charakter.
Żółtozielony - niska inteligencja
Ziemisty żółty - samolubne myśli
Cytrynowy - wysoka inteligencja
Jasnozłoty - logiczne myślenie; bladozłota aura (jak i biała) oznacza mocno rozwiniętą dusze, mającą za sobą wiele wcieleń, z których obecne jest ostatnie na tym etapie istnienia.
Jasny czerwono-żółty - uduchowione myśli
Zielony - empatia; zielona aura oznacza dobre zdrowie i tak jak zielononiebieska przezwyciężanie karmicznych osobistych wzorców z poprzednich wcieleń.
Szarozielony - kłamstwo, zazdrość
Brązowo zielony - zazdrość
Szmaragdowy - skłonność do obdarowywania
Zieleń liści - sympatia i współczucie
Jasna zieleń jabłkowa - witalność
Jasno-turkusowy - głębokie współczucie i sympatia
Błękit - poświęcenie (jako uczucie religijne), niebieska lub niebieskozielona aura oznacza dobre zdrowie i przezwyciężanie osobistych karmicznych wzorców z poprzednich wcieleń.
Szaroniebieski - fetyszyzm
Ciemnoniebieski - uczucia religijne
Jasnoliliowy - wzniosły idealizm
Fiolet - moce psychiczne; purpurowa aura oznacza proces materialnego bądź duchowego uzdrowienia. W przypadku, kiedy aura danej osoby ma kolor jasnofioletowy lub lawendowy, to osoba ta posiada nadnaturalne zdolności uzdrawiania innych (choć ta osoba może jeszcze nie być ich świadoma).
Biel - czystość i ochrona; białe promieniowanie podobnie jak złote oznacza mocno rozwiniętą duszę, która miała wiele wcieleń, a obecnie jest na ostatnim etapie.

Jak ujrzeć swoją aurę
Wymaga to wiele cierpliwości i ćwiczeń.

    Usiądź wygodnie, musisz być całkowicie spokojna/y i zrelaksowana/y.
    Pokój nie może być jasno oświetlony, najlepszy jest półmrok.
    Teraz trzeba wprowadzić umysł w medytacyjny stan alfa - spójrz ok. 25 cm w górę: wówczas następuje synchronizacja obu półkul mózgowych.
    Obiekt, który obserwujesz - swoje dłonie, żywy kwiat - powinien znajdować się kilka centymetrów od ciemnego, najlepiej czarnego tła (którym może być np. czarny stół czy szafa).
    Oddychając spokojnie, przez nos, patrz lekko zmrużonymi oczami jakby poprzez ręce i palce. Po chwili skupienia dookoła palców zaobserwujesz zjawisko podobne do unoszenia się pary. Patrz dalej, a ujrzysz, jak z palców zaczynają wydobywać się coraz dłuższe promienie. Kiedy ułożysz dłonie naprzeciw siebie i zaczniesz je raz zbliżać, raz oddalać, wówczas dostrzeżesz, że te "promienie" także się skracają lub wydłużają.
    Powtarzaj ćwiczenie codziennie, aż zaczniesz widzieć kolory. Potem możesz już spróbować ujrzeć aurę wokół innych ludzi. Nie spoglądaj na nich bezpośrednio, tylko skieruj wzrok ok. 5 cm w bok od głowy czy ciała - patrz lekko rozmytym spojrzeniem.

Z początku będzie to trudne, niektórzy ludzie zaczynają coś widzieć dopiero po kilku miesiącach systematycznych ćwiczeń. Ale naprawdę warto jest się trochę pomęczyć.

Offline

#2 2014-10-19 01:04:51

MagnaMagnus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-18
Posty: 14
Punktów :   

Re: Aura

Bardzo ważny element w aurze to jej kształt, mówi nam on o tym czy aura jest stabilna, nierozerwana, czy ma dziury w sobie oraz czy jest powginana, albo ma wybrzuszenia, a także element wielkości aury mówi nam o tym jaka posiadamy siłę aury, zdolności do samoobrony. Tzn, że pole aury jest nie mniej ważne niż jej kolory. Co z tego, że człowiek ma piekne kolory w aurze, jeżeli otoczka aury jest słaba, która łatwo przebić i zranić, tym bardziej jeżeli człowiek ma łądną aurę to chętnie z niej skorzysta wampir.Zobaczyć kolory nie jest trudne, zobaczyć kształt, dziury w aurze, jej pole to jest dopiero sztuka. Widzenie samych kolorów w aurze to tak jak zbliżenie oczu do kogoś kto jest kolorowo ubrany i wodzenie po nim z odległości kilku centymetrów, ale aby zobaczyć kształt tego kogoś całą game kolorów, jak są poukładane, czy jest w nich harmonia, czy eneergia gdzieś nie ucieka z dziury w aurze to wymaga zupełnie innych cech.

Ostatnio edytowany przez MagnaMagnus (2014-10-19 01:11:17)

Offline

#3 2017-08-07 15:50:49

livia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-01
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Aura

Co zrobić jak widzimy u kogoś aurę w tych ciemnych kolorach?

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
чей номер noclegi gdańsk domix wrocław kampanie marketingowe