Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Anioły
  •  » Książka pt. "Księga czarów Lucyfera" mimo nazwy to nic złego

#16 2014-01-19 18:00:25

venom

Gość

Re: Książka pt. "Księga czarów Lucyfera" mimo nazwy to nic złego

Własnie ściągnąłem z chomika tą książkę. Pierwsze co się rzuca w oczy to duża liczba błędów ortograficznych i stylistycznych. Druga sprawa, trudno znaleźć coś o niej w anglojęzycznych źródłach google.  Czyżby tylko Polacy byli predestynowani do bycia aniołami lub demonami ? WĄTPIĘ
Ktoś zrobił sobie nieładny dowcip z ludzkich pragnień i tęsknot, bo któż np. nie chciałby cofnąć czasu by zmienić błędne decyzje ?

Chciałbym aby ta księga była prawdziwa, ale po prostu niechlujstwo jej autora i brak wzmianek o niej na zagranicznych stronach www mówi chyba sama za siebie

Poza tym jak się pisze takie dzieła to nie na 19 stron na miłość boską

#17 2014-01-19 18:00:26

venom

Gość

Re: Książka pt. "Księga czarów Lucyfera" mimo nazwy to nic złego

Własnie ściągnąłem z chomika tą książkę. Pierwsze co się rzuca w oczy to duża liczba błędów ortograficznych i stylistycznych. Druga sprawa, trudno znaleźć coś o niej w anglojęzycznych źródłach google.  Czyżby tylko Polacy byli predestynowani do bycia aniołami lub demonami ? WĄTPIĘ
Ktoś zrobił sobie nieładny dowcip z ludzkich pragnień i tęsknot, bo któż np. nie chciałby cofnąć czasu by zmienić błędne decyzje ?

Chciałbym aby ta księga była prawdziwa, ale po prostu niechlujstwo jej autora i brak wzmianek o niej na zagranicznych stronach www mówi chyba sama za siebie

Poza tym jak się pisze takie dzieła to nie na 19 stron na miłość boską

#18 2014-12-05 08:44:42

 czarnyMag

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-04
Posty: 14
Punktów :   

Re: Książka pt. "Księga czarów Lucyfera" mimo nazwy to nic złego

Goor35 napisał:

6 dni jestem aniołem i zauważyłem ile jest chwil w których mogę pomóc bliźniemu (oczywiście każdą z tych chwil wykorzystałem) bez wahania jakby odruchowo pomagam każdemu, lepiej postrzegam świat i w końcu można poczuć spokój duszy.
zapraszam do zadawania pytań.
pozdrawiam

jeśli to tak na Ciebie działa to stosuj je cały czas

Offline

#19 2017-08-07 15:42:43

livia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-01
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Książka pt. "Księga czarów Lucyfera" mimo nazwy to nic złego

Jestem zaskoczona, bo wydaje mi się, że lepiej jest proponować lepszej jakości książki, które mają zdecydowanie lepszą treść. Taką, która rzeczywiście mogłaby coś wnieść do naszego życia.

Offline

  • Index
  •  » Anioły
  •  » Książka pt. "Księga czarów Lucyfera" mimo nazwy to nic złego

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel Skup aut Warszawa i okolice