Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#16 2011-11-20 21:51:47

kasia357753

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

udaje mi sie wydłużyć płomień ale niemoge go przemieszczać na boki

Offline

 

#17 2011-12-22 17:51:00

telekineza

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Z wiatraczkiem wyszło mi za 2 podejściem.
Polecam medytacje!
Od razu wszystko zaczyna wychodzić. Próbowałam przewrócić kostkę do gry na inną ściankę, dopiero mi się udało, gdy po 30 minutowej medytacji, bardzo skupiłam się na kostce i poczułam jakby taką więź.... jakby.... to był mój brat....

Offline

 

#18 2012-02-05 11:04:54

 zaakochana88

Nowy użytkownik

39239616
Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Nauka Telekinezy.

W końcu mi się udał ten numer z wiatraczkiem Zrobiłam to nie poprzedzając medytacją

Nie poddawaj się, bo to jest świetne uczucie!

Ostatnio edytowany przez zaakochana88 (2012-02-05 11:11:37)


http://aktualnie00.bloog.pl/

Jestem księżniczką  tak popierdolona  ale i tak słodką , że w sukience z różowego tiulu , skopie ci dupę czarnym glanem  i powiem
' tu będzie stał mój jebany zamek ! ' ♥

Offline

 

#19 2012-02-05 12:14:25

YensidPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

spróbuję zaraz z kawałkiem chustki do nosa ! tylko wyłącze kompa bo on nie daje mi się skupić !
P.S. Czy macie jakieś rady jak medytować? Jak tak to piszcie!

Ostatnio edytowany przez YensidPL (2012-02-05 12:17:19)

Offline

 

#20 2012-02-05 16:45:19

6gaba6

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Ja próbuje/uczę się telekinezy od wczoraj ale nic mi się nie udało zrobić z tych rzeczy wymienionych powyzej...jestem osoba ogólnie bardzo niecierpliwa i takie długie oczekiwanie zźle na mnoe wpływa... Czy ktoś ma pomysł jak ta niecierpliwosc ze się tak wyraze unieszkodliwic??? Bardzo proszę o pomoc


Jestem sobą nie wstydzę się tego jestem z tego dumna )

Offline

 

#21 2012-02-09 11:29:13

qwerty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

mi żadna z tych rzeczy nie chcę wyjść

Offline

 

#22 2012-02-10 17:06:39

Angelika101

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

a ja mam pytanie. gdymialąm z 9 lat, mama pokarałą mi jak łuskę od pocisku powieszonego na sznurku trzymałą w palcach i sprawialą że łuska sie kręcila twożąc kolo. nauczyla mnie tego. nie ruszam przy tym dłonią, tylko skupiam się na łusce lub pierścionku na sznurku. czy to już telekineza??

Offline

 

#23 2012-03-09 22:55:15

Daruis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Witam wszystkich
Na początek chyba powinienem was wszystkich przeprosić.
Dlaczego?!?

To może od początku.
Siedziałem dzisiaj przed komputerem (chyba jak zawsze) i z nudów przeglądałem różne strony itp. aż trafiłem na te forum. Czytają co tu wypisujecie, uznałem was za konkretnych wariatów. Bo jak można robić rzeczy o których tu piszecie, jedynie siłą własnej woli (czy na czym wgl to polega).
Ale z głupiej ciekawości, postanowiłem zobaczyć na YOUTUBE, czy są jakieś filmiki z takimi sztuczkami, wyczynami czy jak tam jeszcze inaczej byście to nazwali, no i faktycznie były. Po obejrzeniu kilku z nich, doznałem sporego szoku, a co ważniejsze zacząłem w to wierzyć. Dla tego sam postanowiłem spróbować, w końcu jak inni robią takie rzeczy to czemu ja bym miał nie potrafić czegoś takiego.
Postanowiłem spróbować tego z wiatraczkiem. Zrobiłem wszystko tak samo jak jedna z osób na obejrzanym przeze mnie filmiku. Już po kilkunastu sekundach wiatraczek zrobił obrót. Postanowiłem spróbować 2 raz i był podobny efekt, ale w momencie ekscytacji spowodowanej obracaniem się wiatraczka, natychmiast przestawał się poruszać. Dlatego postanowiłem zrobić jak radzicie, czyli wrzucić na luz i chwilę po medytować. Gdy już byłem na maksa wyluzowany, spróbowałem jeszcze raz. Ale żeby wykluczyć możliwość że wiatraczek obraca się za sprawą mojego oddechu, postanowiłem że w momencie kiedy znów zacznie się obracać, wstrzymam oddech i nie będę się nawet poruszał żeby nie zrobić żadnych zawirowań powietrznych.
A więc przystąpiłem do dzieła, skupiłem się na wiatraczku i już po chwili ruszył, dlatego wstrzymałem oddech jak wcześniej sobie założyłem, i wiecie co....????? wiatraczek przez cały czas się obracał, trwało to tak długo że myślałem że się uduszę, a on ciągle się obracał.
Przez cały czas nie mogę wyjść z podziwu że takie rzeczy są możliwe, a w dodatku ja sam to potrafię.
Mam wrażenie że moja przygoda z telekinezą dopiero się zaczyna, a wszystko poniekąd dzięki wam.
DZIĘKUJĘ

Jest jedna rzecz o którą chciałem zapytać.
Ponieważ z tego co wyczytałem, mówicie że podczas takich praktyk doświadczacie czegoś na kształt więzi z przedmiotem. U mnie tego nie ma, w momencie kiedy poruszam wiatraczkiem, czuję jedynie jak gdybym narzucał wiatraczkowi swoją wolę, a do tego coś jak gdyby fal które przepływają moimi dłońmi i czegoś między chłodem a mrowieniem na wewnętrznych  częściach dłoni.
Dlatego chciał bym wiedzieć, czy to oddziałuje jakaś inna siła, czy może po prostu u każdej osoby to działa w trochę inny sposób???

Offline

 

#24 2012-05-11 15:03:02

IraSan33

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

heja jestem nowy i tez chce sie nauczyc TK

Offline

 

#25 2012-06-15 21:43:15

Maiz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Hej
Mi się wydaję, że tu chodzi o taką jakby energię z żywiołem też, bo np: mnie zawsze pociągał ogień...
Spróbowałam ze świeczką. Sprawiłam bez większych problemów (w zasadzie to niesamowiecie szybko bo jakieś góra 15 minut! - jestem pod wrażeniem, ale mniejsza z tym XD), że zaczął się poruszać. Trudniej jest z jego "posłuszeństwem"
A jeśli np.: Tobie wychodzi najlepiej np: z wiatraczkiem, to Twoim głównym żywiołem, jest powietrze. A eksperyment z naczyniem wody, to już wiadomo
Tak mi sie wydaję...

Offline

 

#26 2012-06-15 22:02:31

Goor35

Prawie Bywalec

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 21
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

ja potrafię sprowadzić wiatr siłą umysłu. fajne uczucie. jak chce to nawet dosyć mocno zawieje.

Offline

 

#27 2012-08-02 22:05:16

 DreDrag

Moderator

42855295
Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 51
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

mam pytanie bo bardzo chciałbym się tego nauczyć. czy jak się skupiam to muszę mieć otwarte oczy czy mogę mieć zamkniete i się wyciszyc ... prosze o szybka odp.

Offline

 

#28 2012-08-05 19:35:40

 Guru

Prawie Bywalec

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 34
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Jak chcesz.
Gdy zamkniesz oczy to nie zapominaj o wizualizowaniu sobie danego obiektu który chcesz przenieść.

Offline

 

#29 2012-08-10 03:34:32

Milka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Ja próbuje z wiatraczkiem zaczął się kręcić ale obawiam się ze to przez powietrze wie przyniosłam szklankę i próbuje dalej

Offline

 

#30 2012-08-10 11:48:14

 Guru

Prawie Bywalec

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 34
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Przy nauce telekinezy za pomocą "wiatraczka" proponuje zaopatrzyć się w przeźroczysty pojemnik aby przykryć wiatraczek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com Skup aut Warszawa i okolice