Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-04-05 19:18:19

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Dowody na istnienie smoków

Znalazłem kilka dowodów które mogą być dowodami na istnienie smoków.Jeżeli znajdziecie jakieś to wrzucajcie tutaj.

Smoki istnieją. Wierzę w to. Świadczą o tym liczne dowody:

Dowód 1: to całkowity brak dowodów na istnienie smoków. Smoki jako istoty z natury przebiegłe opanowały do perfekcji sztukę maskowania się i niszczą wszystkie dowody swojego istnienia. Brak dowodów to dodatkowo dowód na szaloną inteligencję i przebiegłość smoków. Dowód na to, że brak dowodów jest najmocniejszym dowodem widzieliśmy nawet niedawno w TV w wykonaniu nie byle kogo, bo samego Pana Ministra.

Dowód 2: opinie ekspertów na przykład profesora Macieja G. Smoki istniały co potwierdzają także przekazy pisane - na przykład Święty Jerzy co ze smokiem walczył. Wtedy smoki jeszcze nie były tak przebiegłe i zacieranie dowodów istnienia im jeszcze nie wychodziło.

Dowód3: Menu smoków stanowią dziewice. Czy ktoś widział takowe? No może kilka sztuk w sejmie i w rządzie, ale to pilnie strzeżone tereny i nawet smokom tam ciężko dotrzeć. Smoki zeżarły dziewice - to zupełnie oczywiste.

Mając tak mocne dowody zastanawiam się dlaczego tak mało nas wierzy w smoki. Dowody na istnienie smoków są mocniejsze niż na przykład dowody na istnienie układów, szatanów, aniołów, cudów itp. a jednak wierzymy we wszystko z wyjątkiem smoków. Na pewno stoi za tym układ inspirowany przez smoki. I to jest kolejny, czwarty dowód na istnienie smoków.

Offline

#2 2009-04-05 20:14:55

Sluger

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 144

Re: Dowody na istnienie smoków

Hahaahahahahah!!! Świetny artykuł Uśmiałem się przy nim do łez


Nefarius napisał:

Dowód 1: to całkowity brak dowodów na istnienie smoków. Smoki jako istoty z natury przebiegłe opanowały do perfekcji sztukę maskowania się i niszczą wszystkie dowody swojego istnienia. Brak dowodów to dodatkowo dowód na szaloną inteligencję i przebiegłość smoków. Dowód na to, że brak dowodów jest najmocniejszym dowodem widzieliśmy nawet niedawno w TV w wykonaniu nie byle kogo, bo samego Pana Ministra.

Więc uważasz, że jeżeli czegoś nie widać to to istnieje? Ok. Od dzisiaj odkryłem nowy gatunek osłów - Osły Żółte. Niestety nikt ich jeszcze nie widział, bo są przebiegłe i się dobrze ukrywają....


Nefarius napisał:

Dowód 2: opinie ekspertów na przykład profesora Macieja G.

Jeden z "ekspertów" uważa, że ludzie mogą rozmawiać z delfinami....


Nefarius napisał:

Smoki istniały co potwierdzają także przekazy pisane - na przykład Święty Jerzy co ze smokiem walczył. Wtedy smoki jeszcze nie były tak przebiegłe i zacieranie dowodów istnienia im jeszcze nie wychodziło.

Nie chcę wyjść na ateistę itp., ale to tylko legenda..... tak samo jak o Minotaurze....


Nefarius napisał:

Dowód3: Menu smoków stanowią dziewice. Czy ktoś widział takowe? No może kilka sztuk w sejmie i w rządzie, ale to pilnie strzeżone tereny i nawet smokom tam ciężko dotrzeć. Smoki zeżarły dziewice - to zupełnie oczywiste.

Aha, więc czyli dziewic nie ma bo smoki je zeżarły? Litoooooooooooooościiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..............!!!!!!!!!!!

Nefarius, na jakim ty świecie żyjesz?!

Offline

#3 2009-04-06 09:20:45

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Dowody na istnienie smoków

Po 1 to nie ja pisałem ten artykuł tylko znalazłem go w necie.
Po 2 co do pierwszego dowodu to się mylisz.Każdy wie że smoki wszędzie i w legendach,baśniach,mitach itp były inteligentne i przebiegłe.Więc jak myślisz, dlaczego ich nie widać ? bo zacierają wszelkie ślady swego istnienia i jest to właśnie dowód na to że mogą one wciąż istnieć.
Po 3 co do trzeciego dowodu to jest on trochę niemądry i nie należy go brać aż tak dosłownie.

A po za tym ludzie odnalezli ciało smoka i je zbadali.
http://www.magia.pun.pl/viewtopic.php?id=22  zobacz ostatni post.

A tak wogóle to skoro nie wierzysz w takie rzeczy i się nie interesujesz to po co piszesz w tym temacie ?

Offline

#4 2009-04-06 19:18:30

Sluger

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 144

Re: Dowody na istnienie smoków

Nefarius napisał:

Po 1 to nie ja pisałem ten artykuł tylko znalazłem go w necie.

To pisz że on nie jest twój.....


Nefarius napisał:

Po 2 co do pierwszego dowodu to się mylisz.Każdy wie że smoki wszędzie i w legendach,baśniach,mitach itp były inteligentne i przebiegłe.Więc jak myślisz, dlaczego ich nie widać ? bo zacierają wszelkie ślady swego istnienia i jest to właśnie dowód na to że mogą one wciąż istnieć.

Człowieku, nie kompromituj się...... Więc Osły Żółte też istnieją? I co jeszcze? Może Różowe Konie?


Nefarius napisał:

Po 3 co do trzeciego dowodu to jest on trochę niemądry i nie należy go brać aż tak dosłownie.

To jak go trzeba brać?


Nefarius napisał:

A po za tym ludzie odnalezli ciało smoka i je zbadali.
http://www.magia.pun.pl/viewtopic.php?id=22  zobacz ostatni post.

Pic na wodę! Ja też se napisać, że znalazłem ciało mistycznego potwora i je badam. Pokaż zdjęcie to uwierzę.....


Nefarius napisał:

A tak wogóle to skoro nie wierzysz w takie rzeczy i się nie interesujesz to po co piszesz w tym temacie ?

Żeby uświadomić ludziom że smoki to bajka, służąca do straszenie małych dzieci!!

Mama napisał:

Tylko bądź grzeczny bo cie smok zje!

Skąd ja to znam? x_X

PS. Nefarius, czy chodzi ci o tego smoka? xD
http://natrio.blox.pl/resource/dzownica.jpg

Offline

#5 2009-04-07 13:48:15

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Dowody na istnienie smoków

Nie to nie ten smok xD

Jeszcze wrócę do 1 dowodu.Ale o smokach wie każdy i każdy kurwa wie że były/są przebiegłe i inteligentne i to wiadome że potrafią zacierać ślady swego istnienia.A w tym artykule w którym było napisane że znalezli ciało smoka nie było zdjęcia.A po za tym nie wiem czy wiesz ale NASA zrobiło zdjęcie dziwnego latającego stworzenia przypominającego jakiegoś ogromnego ptaka.Jak wiadomo zdjęcia nie ujawnili, bo NASA ukrywa wiele rzeczy np to że na Marsie jest życie.
Nie każdy musi wierzyć w smoki...Np, w syreny,elfy,krasnoludy itp wierzysz choć nie ma na nie zbitych dowodów.Bajka powiadasz... Może dla ciebie.Czytałem już na wielu forach tematy o smokach i pisali tam naprawdę poważni ludzie którzy mają po 30+ lat i nie widziałem tam żadnego posta w którym ktoś pisał że nie wierzy w smoki.Ludzie się oszukują że one nie istniały, choć jest na to wiele dowodów.Np, jak wyjaśnisz to że w jednej ze szczątek tyranozaura znaleziono odłamki węgla oraz jego kości były spalone ? może smoki żyły w czasach dinozaurów.I co może powiesz że też se możesz coś tam sam napisać...Czyli że nie wierzysz np w to że istniał bóg bo ktoś sobie tak mógł napisać dla jaj co nie ?

Powiadasz że chcesz uświadomić ludziom że smoki to bajka dla dzieci...To powodzenia...
Ja np, gdy byłem małym dzieckiem to nie wierzyłem w smoki itp..Ale teraz gdy wiem że jest tyle dowodów to wierzę.Może nie wiesz ale na tym świecie nie istnieją tylko ludzie i zwierzęta...Są rzeczy,stworzenia i moce których się nie da wyjaśnić i opisać.Jest także wiele gatunków zwierząt których ludzie jeszcze nie odkryli lub nie nadali im nazw.Dajmy na to panda była kiedyś jedynie mitem, a teraz jest zwierzęciem o którym wie każdy.Była mitem dopóki ludzie jej nie zobaczyli.
Niektórzy wierzą w coś ( także ty ) jedynie wtedy gdy to zobaczą....I to jest błąd.W niektóre rzeczy trzeba najpierw uwierzyć aby je zobaczyć.
Dobra, skończmy to pierdolamento bo wiem że każdy ma prawo do własnego zdania i nie każdy musi w coś wierzyć.Ludzi nie da się uświadomić że coś nie istnieje Sluger.Oni w to wierzą i mają wiele dowodów.A czyjąś wiarę trudno zmienić.To tak jakbyś nawracał jakiegoś buddystę do chrześcijaństwa.Skoro tobie tyle dowodów nie wystarcza to twój problem.Jak widać należysz do tych "ja nie wierze w żadne inne rzeczy niż ludzie i zwierzęta!!! jak zobaczę to uwierzę !! "

Offline

#6 2009-04-08 18:56:25

Sluger

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 144

Re: Dowody na istnienie smoków

Nefarius napisał:

Jeszcze wrócę do 1 dowodu.Ale o smokach wie każdy i każdy kurwa wie że były/są przebiegłe i inteligentne i to wiadome że potrafią zacierać ślady swego istnienia.A w tym artykule w którym było napisane że znalezli ciało smoka nie było zdjęcia.

Więc nie było zdjęcia, powiadasz..... to taki dowód to nie dowód.....

Nefarius napisał:

A po za tym nie wiem czy wiesz ale NASA zrobiło zdjęcie dziwnego latającego stworzenia przypominającego jakiegoś ogromnego ptaka.Jak wiadomo zdjęcia nie ujawnili, bo NASA ukrywa wiele rzeczy np to że na Marsie jest życie.

Wierzysz w teorie spiskowe?....

Nefarius napisał:

Nie każdy musi wierzyć w smoki...Np, w syreny,elfy,krasnoludy itp wierzysz choć nie ma na nie zbitych dowodów.

A kto tu napisał że w nie wierze? x_X

Nefarius napisał:

Bajka powiadasz... Może dla ciebie.Czytałem już na wielu forach tematy o smokach i pisali tam naprawdę poważni ludzie którzy mają po 30+ lat i nie widziałem tam żadnego posta w którym ktoś pisał że nie wierzy w smoki.

Omfg...... no i co z tego że ktoś ma 30+ lat? Nie którzy mają 60 a zachowują się jak 5 latki..... (nie chcę nikogo obrazić)

Nefarius napisał:

Np, jak wyjaśnisz to że w jednej ze szczątek tyranozaura znaleziono odłamki węgla oraz jego kości były spalone ?

W czasach dinozaurów dochodziło do licznych erupcji wulkanów, więc lawa mogła spalić kości....

Nefarius napisał:

Czyli że nie wierzysz np w to że istniał bóg bo ktoś sobie tak mógł napisać dla jaj co nie ?

Nie mieszajmy do tego religii.......

Nefarius napisał:

Powiadasz że chcesz uświadomić ludziom że smoki to bajka dla dzieci...To powodzenia...

Dzienx

Nefarius napisał:

Ja np, gdy byłem małym dzieckiem to nie wierzyłem w smoki itp..Ale teraz gdy wiem że jest tyle dowodów to wierzę.Może nie wiesz ale na tym świecie nie istnieją tylko ludzie i zwierzęta...

Bullyshit! Właśnie chodzi o to że NA ZIEMI są tylko ludzie i zwierzęta. Nawet jakby smoki istniały - uznawany były by jako zwierzęta.

Nefarius napisał:

Jest także wiele gatunków zwierząt których ludzie jeszcze nie odkryli lub nie nadali im nazw.

Ahaaaaaaaaaaaaaa...... (brawo, bystrzak z Ciebie)

Nefarius napisał:

Dajmy na to panda była kiedyś jedynie mitem, a teraz jest zwierzęciem o którym wie każdy.Była mitem dopóki ludzie jej nie zobaczyli.
Niektórzy wierzą w coś ( także ty ) jedynie wtedy gdy to zobaczą....I to jest błąd.W niektóre rzeczy trzeba najpierw uwierzyć aby je zobaczyć.

Och! To zaczne wierzyć w różowe osły, może mi się kiedyś ukażą!

Nefarius napisał:

Oni w to wierzą i mają wiele dowodów.

O to chodzi że to nie są żadne dowody!!! To że jakiś Pan/Pani napisze sobie że smoki istnieją bo coś tam, coś tam to nie jest żaden dowód! Dajmy na to pracę policjanta: zabili człowieka, a jakiś koleś mówi że to zabił X Y bo dwa dni temu puścił bonka w kiblu. I co, policjant ma zamknąć do paki na 25 lat X Y!?

Nefarius napisał:

Skoro tobie tyle dowodów nie wystarcza to twój problem.

Ale tutaj nie ma żadnych konkretnych dowodów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111111111111111

Nefarius napisał:

Jak widać należysz do tych "ja nie wierze w żadne inne rzeczy niż ludzie i zwierzęta!!! jak zobaczę to uwierzę !! "

Fakt, zobaczę - uwierzę.

Offline

#7 2009-04-09 12:19:53

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Dowody na istnienie smoków

Co ty z tymi różowymi osłami Nie rozumiesz że na nie ma dowodów i nikt nie wie o czymś takim czyli nie można w to wierzyć bo czegoś takiego nigdy nie było.A smoki były w różnych legendach/opowieściach/mitach/historiach a nawet są w niektórych religiach.Więc nie mogą być jedynie bajką dla dzieci.Kiedyś ktoś musiał je widzieć i musiały istnieć.A co do tego że są zwierzętami to się nie zgodzę bo żadne zwierze nie potrafi latać,ziać ogniem i być tak bardzo inteligentne.No niektóre zwierzęta potrafią niektóre z tych rzeczy ale nie wszystkie naraz.A po za tym w średniowieczu musiały kiedyś one istnieć bo jest zbyt wiele opowiadań o tym jak to rycerz pokonuje smoka blablabla....itd.

Offline

#8 2009-04-09 21:27:49

Sluger

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 144

Re: Dowody na istnienie smoków

Nefarius napisał:

Co ty z tymi różowymi osłami

Bo są sexi

Nefarius napisał:

Nie rozumiesz że na nie ma dowodów i nikt nie wie o czymś takim czyli nie można w to wierzyć bo czegoś takiego nigdy nie było.

To tak samo jak ze smokami: nikt ich nie widział.

Nefarius napisał:

A smoki były w różnych legendach/opowieściach/mitach/historiach a nawet są w niektórych religiach.

To tak samo jak minotaur - nikt go nie widział a jednak w niego wierzą.....

Nefarius napisał:

A co do tego że są zwierzętami to się nie zgodzę bo żadne zwierze nie potrafi latać,ziać ogniem i być tak bardzo inteligentne.

To da jakiej grupy ich zaliczysz?

Nefarius napisał:

A po za tym w średniowieczu musiały kiedyś one istnieć bo jest zbyt wiele opowiadań o tym jak to rycerz pokonuje smoka blablabla....itd.

Legendy kłamią -.- Tak samo jak na wawelu znaleźli ciało dinozaura i powiedzieli że to był smok -.-

Offline

#9 2010-10-13 18:19:44

Eragon

Gość

Re: Dowody na istnienie smoków

obejzyjcie sobie eragona. A pozatym jak by smoki istnialy kiedys to by wyginely z glodu a w szwczyka i smoka tez wierzesz w czerwonego kaptura tez?? Pomysl czlowieku czy ty jestes zdrowy umyslowo w smoki wierze ale tylko mitycznie

#10 2011-01-30 18:07:30

shaso

Gość

Re: Dowody na istnienie smoków

Przejrzałem dużo takich stron i szczerze mówiąc wasza "kłótnia" mnie bawi
normalnie jak dzieci przyznaje że oboje macie dużo racji np. z tym że NASA ukrywa cos o kosmitach np. wiem bo czytałem jest o tym książka ale ten który nie wierzy też ma racje może nie istnieją, a może nie, a może istniały albo będą?tego tak naprawdę nie można osądzic na świecie jest dużo rzeczy niewytłumaczalnych

#11 2011-06-26 11:54:03

Dragona

Gość

Re: Dowody na istnienie smoków

`Obejrzyjcie sobie Eragona` ? Eragon to powieśc napisana przez jakiegoś piętnastolatka, wymysł jego wyobraźnie. -.-
Btw. radzę książkę przeczytać, jak już coś, film jest do kitu.

#12 2011-06-27 21:32:59

Avariela

Gość

Re: Dowody na istnienie smoków

Smoki istnieją.Moja koleżanka ma smoki,wierze jej ponieważ nie gdy by mnie nie okłamała poza tym moja 2 koleżanka widziała jajo i słuchała bicia serca jeszcze nienarodzonego smoczka.Teraz już 'mały' ma dwa lata ma żone i ok 1000 młodych podobno mówiła,że szybko się kopuluja Nie dziwie się czemu nie chce pokazac sama bym się bała komukolwiek (jak bym miała) zabaczyc. Przysięgała mi na życie i koleżanka która zobaczyła jajo też,'wychowawczyni' smoka nie jest osobą która chce rozgłosu bardziej ona chce zniknąc, po za tym za dużo z nimi przesiedziała i czasami jej się wymykają z ust różne odgłosy ;D śmiesznie to wygląda wierze jej.

Dlaczego wiemy o smokach? Dlaczego w niektórych kościołach są przedstawione obrazy? Czemu cały świat o tym wie chociaż nie mieli ze sobą komunikacji? Dlaczego wszyscy wiedzą o smoku Wawelskim? oraz o smoku
który kiedyś zagościł w Toruniu? Smoki istniały dlatego każdy o nich wie.

Sposób w jaki możesz zobaczy smoka : patrz na niebo właściwie to chmury czasami mogą by tylko normalnymi chmurami a czasami może to by smok.

#13 2012-12-02 22:23:34

dragonom

Gość

Re: Dowody na istnienie smoków

No jasne, że smoki istniały bo znaleziono mnustwo takich znaków. A może nawet nadal istnieją tylko się chowają w podziemiach albo wysoko nad ziemią a 
może wkrutce będzie inwazja smoków a może zwykłe jajo kury to jajo smoka a nawet którys znajomy może byc smokiem tylko się chowa pod maską.

#14 2012-12-07 18:52:09

anita89

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Dowody na istnienie smoków

Rany wy wierzycie w takie rzeczy?

Offline

#15 2013-01-11 14:00:46

ziomek5315

Gość

Re: Dowody na istnienie smoków

pierdole  Nefarius jesteś niedojebem po 1 smoki nieistnieją po 2 niemasz konkretnych dowodów to ze powiesz ze nikt ich niewidział to istnieją  -to jest dowód ale twojej głupoty.3 w czasie Dinozaurów spadł naziemie metoryt super nowa i paliła wszystko na swojej drodze prawdopodobnie też tego dinozaura .4 smoki sie ukrywaja smieszne poco mają sie ukrywać jeśli mają przewage nad Ludzmi (miały by gdyby istniały) prędzej uwieże kurwa w Shreka niż w smoki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Beaucaire www.berlin-hotel.pl Skup aut Warszawa i okolice