Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#1 2009-03-22 17:30:50

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Wibracja Duszy

Mi wyszła w numerologi liczba 7 i tutaj jakoś ta 7 nawet do mnie pasuje.

1 – Potrzeba prowadzenia innych, zarządzania, organizowania. Potrzeba sukcesu i posiadania środków – aby go osiągnąć. Silna wola. Duża ambicja. Wiara w siebie.

2 – Potrzeba współpracy – podporządkowanie. Brak wiary we własne możliwości. Rola doradcy. Potrzeba dyplomatycznych rozwiązań. Duża potrzeba spokoju.

3 – Twórczość, potrzeba bycia w grupie – towarzystwie. Starasz się zyskać sympatię otoczenia. Łatwość nawiązywania kontaktów.

4 – Silna potrzeba porządku i stabilizacji w życiu. Praktycyzm i duże zdyscyplinowanie. Motywacją jest praca sama w sobie. Niechęć do jakiegokolwiek ryzyka.

5 – Potrzeba ruchu, przygody, podróży, zmian – doświadczania zmysłami. Droga – po najmniejszej linii oporu. Bardzo duża potrzeba wolności.

6 – Potrzeba komfortu i stwarzania ciepłej atmosfery rodzinnej. Dobry doradca. Duże poczucie obowiązku i odpowiedzialności.

7 – Silna potrzeba spokoju, samotności. Potrzeba zdobywania wiedzy, zastanawiania się nad sensem istnienia. Cichy i spokojny intelektualista.

8 – Potrzeba sukcesu i władzy. Zmysł do interesów. Umiejętność zdobywania środków do realizacji własnych planów.

9 – Potrzeba nauczania innych. Umiejętność dzielenia się z innymi. Osoba szczodra i utalentowana. Misjonarz. Altruista.

Offline

 

#2 2009-03-23 17:03:43

Sluger

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 144

Re: Wibracja Duszy

A co jeżeli mi wyszło 33?

Offline

 

#3 2009-03-23 17:16:08

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Wibracja Duszy

33 to liczba mistrzowska i nie wiem jakie są dla niej "wibracje duszy" ale myślę że w necie znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.Ja niestety nie znam się na numerologi liczb mistrzowskich.

Offline

 

#4 2015-12-08 08:18:35

 Genituram

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-12-08
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Wibracja Duszy

Ja jestem Trójką, co całkiem nieźle koresponduje z moim znakiem zodiaku (Wodnik).


Odkryj tajemnice wszechświata: Encyklopedia Ezoteryczna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteles TaiwĂĄn berlin-hotel.pl wellness wellness hotel Ciechocinek