Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)

Forum o Magii oraz innych zjawiskach paranormalnych.Zapraszamy do REJESTRACJI :)


#1 2009-03-19 16:25:28

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Nauka Telekinezy.

Zamieszczę wam tutaj poradnik który powinien pomóc w nauce telekinezy.

Najpierw podstawy.
1. Wiara w telekineze, siebie i w to że się uda.
2. Skupienie na rzeczy którą sie chce osiągnąć.
3. Medytacja ok. 20-30 min dziennie.
4..Każdy posiada taką moc tylko trzeba ! UWIERZYĆ !

A o to kilka przydatnych ćwiczeń

1. Pływający patyczek
Więc tak, nalewamy do naczynia całkiem dużego trochę wody gdzieś 200ml, wrzucamy zapałkę lub wykałaczkę skupiamy się (Z RESZTĄ JAK W KAŻDYM ĆWICZENIU), wyobrażamy sobie jak wykałaczka płynie na drugą stronę naczynia. Pózniej próbujemy wsadzić drewienko pod wodę.
2. Wiatraczek
Wycinamy z papieru (lub folii aluminiowej) kwadrat zginamy tak aby miał kształt wiatraczka. A zapomniałem że mamy jeszcze igłę i gumkę do ścierania.W gumkę wbijamy igłę a na igłę nakładamy wiatraczek. Ok, teraz przykładamy ręce w okolice wiatraczka, skupiamy się na nim i wyobrażamy sobie że się kręci po chwili zacznie się kręcić. Nie macie co oczekiwać że za pierwszym razem się uda. Jedyne co wam trzeba to wiary że się uda i treningu.Zapamiętajcie  te słowa na następne ćwiczenia, bo warto.Mi się to ćwiczenie udało za pierwszym razem.

3. Płomień
Zapalamy świeczkę stawiamy na stół, bardzo się na niej skupiamy, przykładamy ręke w okolicy płomienia (bezpieczniej okolicy) i prubójemy wydłużać i kierować na boki płomieniem. Na koniec postarajmy się zgasić płomień. To będzie wymagało więcej skupienia ale po jakimś czasie będziecie to robić bez trudu.

Offline

 

#2 2009-03-22 14:39:47

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Wczoraj udało mi się poruszyć mały papierek siłą woli, a więc opisze wam jak to zrobić.
Dla początkującego telekinetyka najlepiej zacząć od przesuwania małych kawałków papieru ponieważ są lekkie.
Kładziemy kawałek papieru na stole/biurko czy gdzie tam chcecie i skupieni wpatrujemy się w niego wyobrażając sobie że on się przesuwa.I tak przez około 30 minut.Jeżeli się nie uda wam go przesunąć to należy ćwiczyć tak codziennie aż w końcu się uda i będziecie mogli przejść do przesuwania cięższych przedmiotów lub nawet unoszenia ich.
Mi się udało wczoraj kilka razy przesunąć papierek na boki.Chyba ze 3 razy ruszył się kilka milimetrów na bok.

Offline

 

#3 2009-04-20 05:56:56

likas123

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 125
Punktów :   -2 

Re: Nauka Telekinezy.

MI SIE JESCZE NIE UDAJE 

Offline

 

#4 2009-04-20 14:28:51

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Bo musisz wtedy o niczym nie myśleć, a nie zapewne masz łeb zawalony masą myśli.

Offline

 

#5 2009-04-20 15:00:12

likas123

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 125
Punktów :   -2 

Re: Nauka Telekinezy.

jak nie myśleć?

Offline

 

#6 2009-04-20 16:15:58

Nefarius

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 241
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Tak jak podczas medytacji.Usunąć wszelkie myśli i skupić się jedynie na tym co chcesz zrobić czyli w przypadku telekinezy skupić się na przedmiocie który chcesz poruszyć.Mi ostatnio udało się poruszyć piłeczkę do ping ponga.Zajebiste uczucie ;]

Offline

 

#7 2009-07-30 00:23:46

Sebastien

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

O tym z wodą jeszcze nie słyszałem! ciekawe ćwiczenie, ale na początek pobawie się wiatraczkiem. Kiedyś tzn. jakies 8 misiecy temu ćwiczyłem na wiatraczku. W kóncu udało mi się go wprawić w ruch. Nie miałem nad nim jeszcze kontroli takiej jaką bym chciał, ale kręcił się w taką strone w jaką mu rozkazałem, nie zawsze od razu jednak hej że! dopiero się nauczyłem wprawiać go w ruch . Później jakoś nie miałem czasu, pochłonął mnie zbliżający się koniec 1 semestru i tak swoją przygode z PSI zakończyłem ledwo co ją zaczynając. Teraz znowu wracam do gry :]. Za kilka minut zrobie sobie takie wahadełko i napisze jak efekty.

edit: Nie udało mi się nim obracać, ale wprawiłem go w kołysanie. Na początku traciłem troche wiare w powodzenie co jest poważnym błedem jednak później uporałem się z tym. Starałem się uświadomić, że nawet jak teraz mi się nie uda to nie moge się poddawać i tracić wiare ponieważ tylko systematyczne ćwiczenia i wiara pozwolą mi osiągnąć cel.

Ostatnio edytowany przez Sebastien (2009-07-30 00:58:07)

Offline

 

#8 2011-02-07 19:52:31

kmilakot

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Przez dwa tygodnie próbuję i nic.

Offline

 

#9 2011-05-14 20:48:33

mateuszr5

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

wiatraczek udał mi sie za 3 razem (lekko poruszyłem go w lewo) super poradniki olewajcie tych co mówią że to nie prawda

Offline

 

#10 2011-05-15 12:02:22

jumpers

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Spróbowałem tego z wiatraczkiem ale mam pewien problem on zamiast się obracać lekko drga, aby się obrócił muszę przechylić lekko dłonie, na razie tylko tyle mi z tego wychodzi, że drga. Skupić mogę się skupić myślę tylko i nim i o niczym więcej, nie mam z tym problemu:)
Spróbowałem też z malusieńką kartką papieru i podczas 10min mojego skupienia przesunął on się może o jakiś 1mm albo mi się zdawało.
Będę próbował dalej ale na razie tylko na wiatraczku jak on mi się uda to przejdę do papierku:)

Offline

 

#11 2011-09-04 17:02:32

modyosik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

mi sie z małym wiatraczkiem udało zakrecić ale  wiekszy mi  jedynie drgał.

Offline

 

#12 2011-09-04 17:03:25

modyosik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

mi sie  mały wiatraczek udało zakrecić ale  wiekszy mi  jedynie drgał.

Offline

 

#13 2011-09-04 18:13:55

modyosik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

juz umiem zakrecic nawet duzy 

Offline

 

#14 2011-10-08 12:56:56

Vck

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Nigdy wcześniej tego nie próbowałem, jak już to bawiłem się w oobe, ale to co wczoraj zobaczyłem to mnie nie tyle zdziwiło co zszokowało. Zrobiłem najpierw z papieru wiatraczek, ale ni chuja, dopiero zrobiłem z folii aluminiowej, koncentrowałem się na nim chyba z 30 minut, całkowicie pochłonął moją uwagę, zacząłem czuć taką więź jakby i... zaczął się poruszać. xD No to dalej starałem się go kontrolować i wydawał się jakby coraz bardziej posłuszny, Potem już mogłem obracać nim z końca pokoju o.0 I na sprawdzaniu, że to faktycznie kontroluje umysł, a nie powietrze czy cuś spędziłem chyba 4 godziny.  Jak za pierwszym razem zauważyłem jak się obraca to szczena mi opadła xD Tylko nie wiem dlaczego ciężej mi jest, kiedy przykrywam wiatraczek słoikiem o.0  Aha i wcześniej przez godzinę próbowałem z wodą i zapałką,  za cholere mi nie wychodziło , ale myślę, że poprostu jeszcze za wcześnie na to;P Narazie skupiam się za wiatraczku...   Pozdrawiam, NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI! xD

Offline

 

#15 2011-11-12 23:16:32

POWER

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nauka Telekinezy.

Mi jakoś nie wychodzi, ale próbuję dopiero od 10 min.
No ale cóż, grunt to się nie poddawać, prubuje dalej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
LOTCH APPART ACI2000 wellness wellness hotel Ciechocinek